KARIERA RICHERT

RICHERT

ROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁA

Richert zatrudnia najlepszych specjalistów z sektora budownictwa, a także branży transportowej i nieruchomości. Rekrutujemy zarówno kadrę inżynieryjno- kierowniczą, jak i doświadczonych operatorów maszyn. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, z nami zdobędziesz doświadczenie i podniesiesz kwalifikacje. Pracę stawiamy na pierwszym miejscu, nie zapominając przy tym o innych wartościach. Zapraszamy do współpracy:

Inżynierów budownictwa

Dajemy Ci możliwość pracy na największych kontraktach infrastrukturalnych w Polsce. Jeśli nie boisz się wyzwań a praca w wykonawstwie nie jest Ci straszna to Richert jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Studentów

Wspieramy rozwój młodych osób, stawiających pierwsze kroki w branży, przede wszystkim studentów kierunków technicznych organizując dla nich płatne praktyki zawodowe, a także dając możliwość rozpoczęcia atrakcyjnej pracy w zawodzie.

Operatorów i kierowców

Cenimy sobie doświadczenie i fachowość. Rozwinięty park maszynowy pozwala nam zatrudniać najlepszych operatorów i kierowców. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne zarobki. Spróbuj z nami.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Nic straconego, prześlij do nas swoje cv i daj się poznać.

grafika2

RICHERT

Aktualne oferty pracy

Pracownik fizyczny

Obowiązkami pracownika fizycznego jest wykonanie prac ziemnych na wskazanej przez przełożonego budowie. Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych jak i napraw wewnątrz i na zewnątrz obiektu.

OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie 16,8zł netto

Przejazd z bazy na miejsce budowy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Inżynier budowy / Majster Budowy

Nasza Firma poszukuje osoby która posiada doświadczenie pracy na budowie w szczególności przy inwestycjach drogowych. Do obowiązków Inżyniera Budowy/Majstra budowy należeć będzie w szczególności nadzór nad realizacją i jakością powierzonych zadań. Optymalizacja kosztów oraz koordynacja zespołu pracowników.

OFERUJEMY

Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy

Praca na największych kontraktach w Polsce Północnej

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Kierowca transportu krajowego oraz międzynarodowego

Poszukujemy kierowcy który posiada uprawnienia kat. C+E. Mile widziane uprawnienia ADR.

OFERUJEMY

Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zachęcamy do przesłania zgłoszenia na adres mail: rekrutacja@firmarichert.pl

2020 RICHERT
Wykonanie:   IThex Studio