O NAS - RICHERT

Richert

Razem od 25 lat

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które funkcjonuje na polskim rynku robót ziemnych, drogowych, rozbiórkowych oraz transportowych prawie 25 lat. Firma Richert od początku swojego istnienia stawia na niezależność i sprawność działania, dlatego też reprezentuje w 100% kapitał prywatny. Dysponujemy rozbudowaną flotą transportową oraz nowoczesnym sprzętem ciężkim. Nasz potencjał sprzętowy to w tej chwili przeszło 200 jednostek sprzętowych. Zatrudniamy niemal 250 wysokiej klasy specjalistów. Uczestniczymy w realizacji największych kontraktów budowlanych w północnej Polsce, oferując najwyższe standardy usług. Jako firma rodzinna stawiamy na ciągły rozwój swojej kadry, a także rozszerzanie zakresu naszej działalności. Od 2017 roku działamy również na rynku nieruchomości, budując domy w najwyższych standardach.

Adam Richert, Dyrektor Generalny

Najdłuższe doświadczenie

Działamy na rynku budowlanym i transportowym już prawie ćwierć wieku. Przez ten czas daliśmy się poznać jako solidny i niezawodny partner.

Najnowocześniejszy sprzęt

Rozbudowany i nowoczesny park maszynowy to nasz znak rozpoznawczy. Posiadamy najnowsze modele maszyn i samochodów od renomowanych producentów.

Najlepsi ludzie

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów, operatorów i kierowców. Stanowimy zgrany i dobrze zorganizowany zespół.

Największe wyzwania

Realizujemy największe inwestycje infrastrukturalne w Polsce. Daliśmy się poznać jako specjaliści od najbardziej skomplikowanych robót ziemnych. W branży słyniemy z realizacji najgłębszych i największych wymian gruntu.

Co o nas mówią

Działalność charytatywna

Sukces firmy umożliwia nam niesienie pomocy ludziom w potrzebie. Udzielamy wsparcia fundacjom, organizacjom użytku publicznego jak również lokalnym samorządom.

Chętnie wspieramy sporty motorowe. Od kilku lat angażujemy się w wydarzenia organizowane przez Polski Związek Motorowy oraz Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże.

2020 RICHERT
Wykonanie:   IThex Studio